Słoneczny Zakątek II

 

KONTAKT - tel. 33 822 92 38, email: dst@dst.pl

 

DOSTĘPNE OSTATNIE MIESZKANIA

INWESTYCJA ZAKOŃCZONA I ODDANA DO UŻYTKU

 

"Słoneczny Zakątek II" to 32 luksusowe mieszkania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przyjazna okolica, bliskość centrum miasta, a jednocześnie zacisze i spokój pięknej, klimatycznej dzielnicy Stare Bielsko, to tylko jeden z walorów naszej realizacji. Wyróżniać się ona będzie nie tylko nowoczesnym wyglądem oraz perfekcyjnym wykonaniem, ale również przemyślaną przestrzenią każdego z mieszkań.

  • Slider 6

Zamknięty teren oraz otoczenie wypełnione zielenią sprawią, że „Słoneczny Zakątek II” stanie się miejscem, które pozwoli swoim mieszkańcom na oddech od zgiełku miasta, da poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Piękny ogród i plac zabaw wraz z całym zagospodarowaniem otoczenia i nowoczesną architekturą stworzą enklawę wypełnioną dobrą energią. Lokalizacja niezwykła i przyjazna, doskonała dla rodzin z dziećmi oraz osób szukających „swojego miejsca” w centrum Bielska.

„Słoneczny Zakątek II” to słoneczne, jasne mieszkania położone w kameralnym, budynku o ekspozycji południowej. Mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 69 metrów kwadratowych posiadają duże balkony oraz przypisane komórki lokatorskie na poziomie danej kondygnacji. Z mieszkań roztacza się piękny widok na zieloną okolicę. Budynek wyposażono w wysokiej jakości windę, która pozwoli na szybkie dotarcie do mieszkania wprost z garażu podziemnego bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Bramy sterowane pilotem pozwolą na wjazd zarówno na teren inwestycji, jak i do garażu podziemnego.

 

LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA

"Słoneczny Zakątek II" znajduje się przy ulicy Kolumnowej 7 w centrum miasta w niewielkiej odległości od dworca PKS i PKP oraz centrum handlowego "Sarni Stok". Posiada znakomite połączenia z istotnymi arteriami Bielska, umożliwiające błyskawiczny wyjazd w kierunku Krakowa, Katowic, Cieszyna, Szczyrku i Żywca. Lokalizacja zapewnia możliwość szybkiego dojazdu do dużych kompleksów handlowych przy obwodnicy miasta – Makro, Auchan, Tesco, jak i do historycznego i handlowego centrum Bielska.

Budynek posiada bardzo dobre połączenie z terenami rekreacyjnymi południa miasta. W przeciągu kilku minut jazdy samochodem znajdujemy się na terenie Parków Krajobrazowych Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego.

Inwestycja graniczy z samym centrum miasta. Lokalizacja oferuje m. in. bliskość przedszkola i szkół – podstawowej oraz gimnazjum, przystanków komunikacji miejskiej, przychodni zdrowia, parku, lodowiska, stadionu, Bielskiego Centrum Kultury. W zasięgu pieszych spacerów znajdują się place zabaw dla dzieci i lokalne sklepy. Potrzebujemy niespełna 15 minut, aby dotrzeć pieszo do dworca, kompleksu Sarni Stok, czy też historycznego centrum miasta z zamkiem i starym rynkiem. Jednocześnie najbliższe otoczenie obiektu stanowi malownicza część Starego Bielska usytuowana na stokach przylegających do ulicy Nad potokiem.

Script logo