Zrealizowane

 

BRZOZOWY ZAKĄTEK, UL. KAMIŃSKIEGO 2, BIELSKO-BIAŁA

"Brzozowy Zakątek" to inwestycja, którą cechuje nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia. Doskonała lokalizacja oraz kameralny charakter sprawiają, że inwestycja jest jednym z najlepszych w mieście rozwiązań dla osób poszukujących lokum w centrum przy jednoczesnym oddechu od zgiełku miasta. "Brzozowy Zakątek", to 30 przestronnych jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań znajdujących się w dwuklatkowym obiekcie. Budynek posiada dwie windy oraz podziemny wielostanowiskowy garaż. Do każdego mieszkania przynależy funkcjonalna komórka lokatorska. Teren zamknięty ze starannie zagospodarowaną zielenią, placem zabaw oraz terenem rekreacyjnym dla mieszkańców pozwoli na wypoczynek po długim dniu pracy. Budynek otoczony kameralną zabudową, położony wśród zieleni z widokiem na góry. Bielska Starówka w zasięgu pieszych spacerów przy jednoczesnej bliskości szkół, przedszkoli oraz sklepów stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla rodzin z dziećmi jak i osób poszukujących zacisznego lokum.

 

SŁONECZNY ZAKĄTEK, UL. KOLUMNOWA 9, BIELSKO-BIAŁA

"Słoneczny Zakątek" to 26 luksusowych mieszkań, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przyjazna okolica, bliskość centrum miasta, a jednocześnie zacisze i spokój pięknej, klimatycznej dzielnicy Stare Bielsko, to tylko jeden z walorów naszej realizacji. Wyróżnia się ona będzie nie tylko nowoczesnym wyglądem oraz perfekcyjnym wykonaniem, ale również przemyślaną przestrzenią każdego z mieszkań. Słoneczny Zakątek to słoneczne, jasne mieszkania położone w kameralnym, dwuklatkowym budynku o ekspozycji południowej. Mieszkania dwu-, trzy- i czeropokojowe o powierzchni od 47 do 110 metrów kwadratowych posiadają duże balkony oraz przypisane komórki lokatorskie na poziomie parteru. Z mieszkań roztacza się piękny widok na zieloną okolicę. Budynek wyposażono w wysokiej jakości windy, które pozwalają na szybkie dotarcie do mieszkania wprost z garażu podziemnego bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

 

ZIELONY ZAKĄTEK, UL. ASNYKA 16A I 16B, BIELSKO-BIAŁA

"Zielony Zakątek" to dwa obiekty o wysokich walorach architektonicznych znajdujące się w samym sercu miasta Bielska-Białej.
W przyziemiu budynków znajdują się garaże indywidualne, garaż wielostanowiskowy oraz komórki lokatorskie, wózkownia-rowerownia i pomieszczenia techniczne. Każde mieszkanie posiada balkon i własną komórkę lokatorską. Zamknięty teren zapewnia poczucie bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców. Zadbana zieleń i plac zabaw wraz z całym zagospodarowaniem otoczenia i nowoczesną architekturą obiektów stworzą enklawę wypełnioną dobrą energią.

 

SŁONECZNY ZAKĄTEK II, UL. KOLUMNOWA 7, BIELSKO-BIAŁA

"Słoneczny Zakątek II" to 32 mieszkania po powierzchni od 36 do 71 m2 z przynależnymi komórkami lokatorskimi. W budynku znajduje się winda i garaż wielostanowiskowy. Każde mieszkanie posiada balkon lub taras. Otoczenie obiektu to nowocześnie urządzony, zamknięty teren wraz z placem zabaw oraz parkinkiem zewnętrznym. Obiekt zlokolizowano w malowniczej części Starego Bielska stanowiącej świetne połączenie komunikacyjne zarówno z centrum miasta, jak i z terenami rekreacyjnymi.

 

 

Script logo